Seko mums

CSNg

Sirmgalve, sajaucot pedāļus, ar auto atpakaļgaitā ietriecas Juglas vidusskolas teritorijā

Trešdien, 9. oktobrī, kāda automašīnas “Renault” vadītāja Rīgā, Kvēles ielā, ar savu auto veica izbrīnu raisošu manevru.

Sievietes vadītais auto, lielā ātrumā šķērsojot gājēju ietvi, iebraucis Juglas vidusskolas teritorijā, pa ceļam izlaužot žoga posmu.

Pie automašīnas, kas, taranējot žogu, bija iebraukusi vidusskolas teritorijā, piesteidzās tuvumā patrulējošā policiste. Atklājies, ka pie automašīnas stūres sēž aptuveni 75 līdz 80 gadus veca kundze, kura pēc negadījuma bija manāmā šoka stāvoklī.

Sievietes veselības stāvokļa pārbaudīšanai uz notikuma vietu tika izsaukta mediķu brigāde. Notikuma vietā ieradās arī ceļu policija.

Aprunājoties ar autovadītāju, tika konstatēts, ka sieviete sajaukusi bremzes pedāli ar gāzes pedāli, kā rezultātā auto lielā ātrumā atpakaļgaitā ietriecies skolas teritorijā. Apskatot notikuma vietu, tika konstatēts, ka skrūve no žoga stiprinājuma ietriekusies ielas malā novietotā transportlīdzeklī, līdz ar to kopējie postījumi ir daudz lielāki.

Avots: Degpunktā

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
peenselab
Newest Oldest Most Voted
peenselab
Guest
peenselab

Zentel No Physician Approval [url=https://cialibuy.com/]Cialis[/url] Affordable Levitra daily cialis online Clomid 2 Par Aliment


Jaunākās

To Top