Siguldas novadā šokē autovadītāja neatdekvāta rīcība (VIDEO)


Siguldas novadā šokē autovadītāja neatdekvāta rīcība (VIDEO)
Ekrānuzņēmums

Šodien 15.oktobrī Sadursme.lv saņēma aculiecinieka video, kurā bija piefiksēta “Volkswagen passat” spēkrata vadītāja neatdekvātā rīcība piedaloties ceļu satiksmē.

Pirmdien, 12. oktobrī no cēsu puses iebraucot Siguldas novadā, ceļu satiksmes dalībnieki manījuši autovadītāju, kas neatdekvāti braucis pie “Volkswagen passat” stūres. Videomateriālā piefiksēts, ka bīstamais braucējs nespējis braukt pa savu joslu ik pa laikam “ieslīdot” pretējā joslā, tā vairākreiz izraisot sadursmes draudus ar pretī braucošiem transportlīdzekļiem.

Lai novērstu šī pārgalvīgā autobraucēja, iespējams, bēdīgu iznākumu, automašīnas apturēšanā iesaistījās pašvaldības policija. “Šādu faktu par neadekvātu autovadītāja rīcību, vadot transportlīdzekli pa autoceļu Rīga – Sigulda – Veclaicene (Igaunijas robeža) virzienā no Līgatnes uz Siguldu 2020.gada 12.oktobrī apstiprinām. Ņemot vērā saņemto informāciju no privātpersonas, Siguldas novada Pašvaldības policija, lai novērstu iespējamo apdraudējumu ceļu satiksmē, nekavējoties reaģēja, vienlaikus informāciju nododot Valsts policijai,” tā skaidro Māris Riekstiņš, Siguldas novada Pašvaldības policijas priekšnieks.

Kā Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe ziņo, 12. oktobrī ap pulksten 16.00 tika no kāda iedzīvotāja policija saņēmusi informāciju par to, ka virzienā no Līgatnes uz Siguldu automašīnas VW Passat vadītājs brauc neadekvāti, apdraud citus autovadītājus un ir, iespējams, alkohola reibumā.

“Sadarbībā ar vietējo pašvaldības policiju pēc neilga brīža izdevās apturēt spēkrata, par kuru tika ziņots, vadītāju. Automašīnas vadītājam tika veikta alkohola pārbaude izelpā, bet netika konstatēts alkohols izelpā,”

skaidro Līna Kaļķe.

Par notikušo ir uzsākti trīs administratīvie procesi – par tālruņa vai viedierīces lietošanu, ja transportlīdzeklis atrodas kustībā; par ceļa apzīmējuma “Nepārtraukta līnija”  šķērsošanu, kā arī par nepamatotu iebraukšanu pretējā virziena joslā vai nepamatotu nobraukšanu no brauktuves, tādejādi apdraudot satiksmes drošību.

Valsts policija izsaka pateicību iedzīvotājam, kurš nepalika vienaldzīgs un ziņoja par autovadītāju, kurš ar savām darbībām apdraudēja citus satiksmes dalībniekus!

Avots: sadursme.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
HelloAndrejsАндрей
Newest Oldest Most Voted
Андрей
Guest
Андрей

Да догони и ебало набей,хуле там ждать пока он беды ненатворил. Это не алкаголь это на бутираты похоже больше.

Andrejs
Guest
Andrejs

Kur ir video

Hello
Guest
Hello

Par necenzètiem várdiem videoklipá,kuri vèrsti uz minèto autovadítáju arí vajadzètu uzsákt izmeklèśanu.

Citi šobrīd lasa: