Seko mums

Dažādi

Sieviete nepaspēj nomainīt bērna autiņus: “Rīgas satiksme” kontrolieris uzliek sodu

foto: skaties.lv

Rīgā, māmmiņa vārdā Linda piestājusi stāvvietā un nolēmusi ātri nomainīt autiņus mazākajai atvasei. Par šo lēmumu Linda no “Rīgas satiksme” kontroliera saņēmusi sodu – 53 eiro, jo nevarēja iekļauties noteiktajās piecās minūtēs, vēsta raidījums ”Bez Tabu”.

Izlaidusi dēlu Tirgoņu ielā, Linda jau bija gatava doties mājup, taču sapratusi, ka meita nokārtoja dabiskās vajadzības. Tā kā līdz mājām jābrauc 40 minūtes, Linda gribēja pirms došanās nomainīt meitai autiņus. Jau mirkli vēlāk pie automašīnas piegājis ”Rīgas satiksmes” darbinieks, paziņojot, ka Lindai jādodas prom. Sieviete pateikusi, ka tikai nomainīs autiņbikses un nekavējoties dosies, taču pēc dažām minūtēm darbinieks atkal atgriezās un šoreiz uzlika soda kvīti.

“Teicu, ka pabeigšu tīrīt bērnu un tūlīt braukšu prom. Viņš neko neatbildēja. Nofotografēja mašīnu un pielika soda kvīti. Viņš uzlika 53 eiro lielu sodu. […] Viņš pateica, ka bez maksas var stāvēt 5 minūtes, bet es stāvu ilgāk. Sanāk, ja cilvēks brauc, viņam paliek slikti ar sirdi, viņš piestāj ceļa malā, tad nekavējoties jāsamaksā par stāvvietu un pēc tam tikai drīkst meklēt palīdzību?”

sašusi stāsta Linda.

Raidījums “Bez Tabu” vērsies ”Rīgas satiksmē”. Organizācijas pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane skaidro: “Šī mašīna tur atradusies vismaz piecas minūtes, iespējams, ka desmit, piecpadsmit. Tās piecas minūtes pārbauda kontrolieris. Viņam sākotnēji jāpabrīdina, ka tiks izrakstīts pēcapmaksas rēķins. Ja kontrolieris to ir fiksējis, viņam nav tiesību autovadītāju palaist. Pretējā gadījumā viens autovadītājs tiek palaists, otrs nē. Kurā gadījumā atruna būs īstā, lai autovadītāju nesodītu?” Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Bez tabu” sižetu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top