Sestdien Rīgas Motormuzeja kausa izcīņa ierūcinās Biķernieku trases 55 gadu jubileju (video)


Sestdien Rīgas Motormuzeja kausa izcīņa ierūcinās Biķernieku trases 55 gadu jubileju (video)

Jau 17. jūlijā Biķernieku trasē norisināsies Dzintara aplis sezonas pirmās autošosejas sacensības “Rīgas Motormuzeja kauss 2021”, kur sacensību ietvaros startēs Volga, Formula, VAZ un ABC RACE klases. Šogad šīs sacensības veltītas Biķernieku trases jubilejai, kura 30.jūlijā atzīmēs 55. gadadienu.

Šogad dalībnieki sacentīsies Lielajā autotrases konfigurācijā un trauksies garām Rīgas Motormuzeja līkumam priecējot arī Rīgas Motormuzeja apmeklētājus. Spraigas cīņas un elpu aizraujoši momenti gaidāmi visos 8 sacensību braucienos, kuros kopā uz starta izies vairāk kā 50 automašīnas. Sacensību sezonu atklās VAZ un VOLGU klases, kuras aizvadīs Dzintara aplis 1. un 2.posmu savukārt Formula Easter un Formula Mondial klases sacentīsies par Igaunijas čempionāta 3. un 4.posmu. Sacensībās piedalīsies arī seriāla ABC Race sporta automašīnas, kuras aizvadīs sezonas 3.posmu.

Sacensībās arī šogad viesosies Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 19.kaujas nodrošinājuma bataljons. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēju tuvāk iepazīt kaujas tehniku un aplūkot kaujas ieroču ekspozīciju.

Pasākuma laikā pie Biķernieku trases galvenajiem vārtiem norisināsies arī (AAK) Senlietu kolekcionāru un restauratoru saiets. Šis ir tradicionāls restauratoru, kolekcionāru un retro lietu cienītāju pasākums, kas apmeklētājiem sniedz iespēju atrast gan rezerves daļas savam retro automobilim, motociklam vai velosipēdam, gan arī senāku laiku periodiskos izdevumus, kalendārus, grāmatas, rotaļlietas un porcelāna izstrādājumus.

Dienaskārtība:

Skatītāju biļetes varēs iegādāties sacensību dienā kasēs pie ieejas trasē.

Skatītāju biļetes cena 5,- euro, bet bērniem līdz 12.g.v. ieskaitot un invalīdiem – ieeja būs bezmaksas. Uzrādot sacensību aproci apmeklē Rīgas Motormuzeju 17. jūlijā ar 50% atlaidi. Savukārt, uzrādot Rīgas Motormuzeja biļeti  –  apmeklē sacensības ar 50% atlaidi.

Klātienē sacensības drīkst vērot skatītāji, kuriem ir sadarbspējīgs vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikāts.

“Rīgas Motormuzeja kauss” atbalsta „Falken”, Biķernieku kartinga halle, Jacob’s Creek, CareClinic, RedBull un Rīgas Motormuzejs.

Pasākuma laikā tiks fotogrāfēts un filmēts.

Avots: bksb.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: