Seko mums

Dažādi

Savākti paraksti, lai atļautu labo pagriezienu, kad luksoforā deg sarkanā gaisma

foto: presto.lv

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” savākti vairāk nekā 10 000 parakstu, lai ļautu veikt labo pagriezienu, kad luksoforā deg sarkanās gaismas signāls.

Dmitrijs Mišukovskis, iniciatīvas autors skaidro, ka daudzās valstīs esot atļauts labais pagrieziens uz sarkano luksofora signālu vietās, kur pie luksofora pielikta zaļā bultiņa un ir droši manevram, tāpec balstoties uz citu valstu pieredzi šādi varētu uzlabot satiksmi arī Latvijā, kā arī būtu mazāki sastrēgumi uz ceļiem.

“Es piedāvāju sākt ar to, ka vajag uzzināt, kuri no krustojumi der priekš pagrieziena uz sarkano gaismu. Paralēli ieviest jauno ceļazīmi, kurā atļauj šo pagriezienu, kā arī informēt visus autovadītājus par pārmaiņām. Un pēdējais, uzmontēt zīmes uz luksofora stabiem,”

tā iniciatīvas autors.

Iniciatīva tika aizsākta 2016. gadā un nu, savācot 10 000 parakstus, iniciatīvu var iesniegt Saeimā, bet cilvēki tiek aicināti turpināt parakstīties, lai kopumā to būtu vismaz 10’300 parakstu.

Avots: manabalss.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Алекс
Newest Oldest Most Voted
Алекс
Guest
Алекс

Так и инфраструктуру дороги надо менять..где есть две полосы в одну сторону.почему бы и нет.


Jaunākās

To Top