Savāc 10 000 parakstu par iespēju atsākt braukšanas apmācības un eksāmenus autoskolās


Savāc 10 000 parakstu par iespēju atsākt braukšanas apmācības un eksāmenus autoskolās

Sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv savākti vairāk nekā 10 000 parakstu par atļauju īstenot braukšanas apmācības un eksāmenus autoskolās.

Savāktais parakstu skaits ļauj iesniegt iniciatīvu izskatīšanai Saeimā.

Iniciatīvas pārstāvis Deniss Koleda rosina noteikt atļauju braukšanas un pirmās palīdzības eksāmeniem autoskolās visā Covid-19 krīzes laikā, jo, viņaprāt, viss liecinot, ka tas nekādi neietekmētu Covid-19 izplatību.

“Lūdzam noteikt atļauju braukšanas un pirmās palīdzības eksāmeniem autoskolās visā Covid-19 krīzes laikā. Viss liecina, ka tas nekādi neietekmētu Covid-19 izplatību. Sabiedriskajā transportā pasažieri maskās nereti ir ļoti daudzi un arī ļoti tuvu viens otram. Bet braukšanas apmācībā un eksāmenā tie ir divi cilvēki mašīnā, un abi ir maskās vai pat šķirti ar starpsienu. Liedzot šos pakalpojumus, darbu zaudē instruktori, bet bez pakalpojuma palikušajiem klientiem zūd sajūta par taisnīgumu valstī.

Braukšanas nodarbību un eksāmenu atcelšanas dēļ saslimstība valstī nemazināsies. Tāpat – nekas neliecina, ka braukšanas apmācības un eksāmeni būtu starp nozīmīgākajiem Covid-19 inficēšanās avotiem. Tam acīmredzami nav sakara ar autoskolām, kurās gan personāls, gan klienti ir apzinīgi un disciplinēti. Ir jāatzīst, ka ierobežojumi autoskolu darbam ir nepārdomāti, un tos ir jāatceļ arī uz turpmāko Covid-19 krīzes laiku.

To īstenojot, sabiedrība atgūs tai nepieciešamo pakalpojumu, autoskolu personāls atgūs stabilu darbu, un nodokļu maksātājiem nebūs jāsedz attiecīgie dīkstāves pabalsti”, teikts iniciatīvas aprakstā.

Avots: manabalss.lv

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
EllaJānis
Newest Oldest Most Voted
Jānis
Guest
Jānis

Nu, nav prāta darbs

Ella
Guest
Ella

Nuja, labāk lai visi ar sabiedrisko pārvietojas.

Citi šobrīd lasa: