Seko mums

Aktuāli

Satiksme uz Rīgas apvedceļa pārvada pār Daugavpils šoseju notiks pa vienu joslu

Publicitātes foto

No pirmdienas 18. maija uz Rīgas apvedceļa Baltezers-Saulkalne (A4) pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) satiksme tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Minētajā ceļa posmā arī tiks ieviests ātruma ierobežojums 50 km/h un braukšanas joslas platums būs 3,5 metri. LVC skaidro, ka satiksmes ierobežojumi tiek ieviesti sakarā ar tilta slikto tehnisko stāvokli. Patlaban notiek darbs pie pagaidu risinājumu izstrādes satiksmes nodrošināšanai pa divām joslām, kas būs spēkā līdz tilta pārbūvei.

Rīgas apvedceļa pārvads pār Daugavpils šoseju ir izbūvēts 1968. gadā. Tas ir saliekamu dzelzsbetona siju pārvads ar kopējo garumu 56,4 m, ar 4 laidumiem, garākais no kuriem ir 16,7 m. Pēdējie remontdarbi uz pārvada tika veikti 2010. gadā, kad tika atjaunota asfalta virskārta un ierīkotas mastikas deformācijas šuves.

Satiksmes intensitāte šajā posmā Tallinas virzienā ir vidēji 150 auto stundā (71 jeb 46% ir kravas transports) un 50 auto stundā (13 jeb 25% ir kravas transports) Ogres (A6) virzienā.

Avots: lvceli.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Inese
Newest Oldest Most Voted
Inese
Guest
Inese

Papilnam stiklu no sasistām automašīnām abās vienīgās joslas malās, pēc citiem rakstiem spriežot ir pat bojāgājušais, vai nevarētu vismaz luksaforu uzlikt?


Jaunākās

To Top