Sarkandaugavā neilgi pēc tiesību zaudēšanas vadītājs atkal brauc reibumā (video)


Sarkandaugavā neilgi pēc tiesību zaudēšanas vadītājs atkal brauc reibumā (video)

Kādam šoferim ar vienu mācību acīmredzot nav pieticis – viņš neilgi pēc tiesību zaudēšanas vēlreiz sēdies pie stūres, turklāt alkohola apreibumā.

Svētdienas vakarā Sarkandaugavas ielās patrulējošo policistu priekšā izniris kāds “Opel”, kura stūrētājs vai nu nav pamanījis ceļazīmi jeb tā dēvēto “ķieģeli”, vai arī bijis neticami bezkaunīgs – jo mirkli pēc pirmā rupjā pārkāpuma sekojis arī otrais. Likumsakarīgi iedegtas bākugunis un auto aizmugurē atskanējušas sirēnu skaņas.

Uzsākot saruna ar šoferi, bija jūtams, ka viņa auto salonā ir alkoholam raksturīga smaka. Pārbaudot personas datus, noskaidrots, ka viņam atņemtas vadītāja tiesības, līdz ar ko uz adresi izsaukta Valsts policija.

Ņemot vērā aizdomīgo dvingu, kolēģi vīrietim vispirms pasnieguši alkometru un jau uzreiz pēc pirmā pūtiena, kļuvis skaidrs, ka pārkāpējs, visticamāk, dosies līdzi policistiem. Veicot pirmo alkohola pārbaudi viņam konstatēts 2,32 promiļu reibums, bet otrais mērījums vīrieša izelpā fiksējis 2,18 promiles – līdz ar to par šā vakara braucienu tiks ierosināta krimināllieta. Savukārt par to, kāds sods pienākas šim šoferim, lems tiesa.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: