Sarkandaugavā apvidus auto saduras ar motociklu (video)


Sarkandaugavā apvidus auto saduras ar motociklu (video)

Otrdien, 20.aprīlī, Sarkandaugavā notikusi motocikla avārija, kas, iespējams, ir saistīta ar faktu, ka tā vadītājam vispār nebija tiesības sēsties pie stūres, vēsta “Degpunktā”.

Otrdienas, 2o.aprīļa, priekšpusdienā ļoti nepatīkamus mirkļus pieredzējis kāds ielas motocikla pilots, kurš Uriekstes ielā sadūries ar apvidus auto “VW Amarok”, pēc kā piedzīvojis arī ļoti nepatīkamu kritienu. Protams, pēc šāda pārdzīvojuma mazāk aizsargātajam satiksmes dalībniekam nācies paviesoties dakteru busiņā.

Notikuma vietā mediķi ieradās plkst. 12 un sniedza palīdzību vienam cietušajam, kurš nebija guvis ļoti smagas traumas – vairāku ķermeņa daļu sasitumus. Ņemot vērā traumas mehānismu, ka varētu būt kādi nopietnāki ievainojumi, cietušo bija nepieciešams nogādāt medicīnas iestādē, kur tiks veikti papildus izmeklējumi, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Notikuma vietā sastaptie likuma sargi norāda, ka šajā situācijā, vainīgo noteikšana tiks atstāta izmeklētāju ziņā, jo šoferu liecības par notikušo atšķiras. Apvidus auto vadītājs norāda, ka vēlējies nogriezties no Uriekstes ielas, bija apstājies, ieslēdzis pagrieziena rādītāju un uzsācis manevru, kad viņu strauji apdzinis motociklists. Savukārt otrs šoferis norāda, ka džips veicis strauju manevru, turklāt nav parādījis pagrieziena rādītāja.

Avots: skaties.lv

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
RičsNja
Newest Oldest Most Voted
Nja
Guest
Nja

Tad apstājies, vai uzsācis manevru???

Ričs
Guest
Ričs

Ar moci tu esi kā iznīcinātāja pilots ienaidnieka teritorijā – katrs tevi grib notriekt. Braukt bez atbilstošas kategorijas – tas ir stulbi!

Citi šobrīd lasa: