Salu tilta remontu laikā uz neatgriešanos pazudusi viena sabiedriskā transporta pietura


Salu tilta remontu laikā uz neatgriešanos pazudusi viena sabiedriskā transporta pietura

Salu tilta remontdarbu laikā iedzīvotājiem nācās pielāgoties dažādām izmaiņām un apgrūtinājumiem. Izrādās, ka remontdarbu laikā uz neatgriešanos pazudusi viena sabiedriskā transporta pietura – “Salu tilts”.

Latvijas Televīzijas raidījumā “4. studija” sašutumu par pazudušo pieturu “Salu tilts”, kas atradās starp pieturām “Lucavsala” un “Mūkusalas rotācijas aplis”, pauž kāds Rīgas iedzīvotājs. Rīdzinieks apgalvo, ka telefonsarunā ar “Rīgas satiksmes” pārstāvi pieturu solīja atjaunot pēc asfaltēšanas darbiem, tomēr tā vis nenoticis. Arī Rīgas domes Satiksmes departaments apstiprina, ka pietura “Salu tilts” netiks atjaunota.

 Satiksmes departamenta pārstāve atzīst, ka pirms tilta pārbūves projektēšanas tika veiktas pārrunas ar “Rīgas satiksmi” un secināts, ka šī pietura nav izteikti pieprasīta, turklāt pieturas atrodas tuvu viena otrai, tāpēc “Salu tilta” pieturas izslēgšana no sabiedrisko transportu maršruta neradītu lielas problēmas.

Pieturvietu “Salu tilts” bija īpaši iecienījuši tie, kuriem Lucavsalā atrodas mazdārziņi. Raidījuma skatītājs atzīst, ka vietējie ir gatavi vākt parakstus, lai pietura tiktu atjaunota, turklāt uzsver, ka alternatīvais variants – pietura “Lucavsala” – kājāmgājējiem ir bīstama.

Satiksmes departamenta pārstāve piekrīt, ka nokļūšana uz pieturvietu “Lucavsala” šobrīd ir apgrūtināta, tomēr līdz gada beigām plānots arī šīs pieturvietas apkārtni padarīt vieglāk pieejamu sabiedriskā transporta lietotājiem.

Avots: 4. studija / Ilustratīvs attēls: sos113.eu

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: