Seko mums

CSNg

Saldū videonovērošanas kameras piefiksē iespaidīgo avāriju

Ekrānuzņēmums

Jau ziņojām, ka 17.maija rītā Saldū, kāds kravas autovadītājs neizvēlējies braukšanai atbilstošu ātrumu, kā rezultātā noticis ceļu satiksmes negadījums. Turpat netālu novietotās videonovērošanas kameras piefiksējušas iespaidīgo avārijas brīdi.

Video manāms, kā Saldū kravas autovadītājs traucas pa Kuldīgas ielu nepavisam ne tādā ātrumā, kādā kravas automašīnai šajā ceļa posmā vajadzētu braukt, tādējādi šīs pārgalvības sekas noveda pie avārijas. Videokameras piefiksējušas iespaidīgo kadru, kā vairāku tonnu smagā kravas automašīna sasveras, nogāžas uz sānu un kādu laiku vēl turpina slīdēt uz priekšu līdz atduras pret ceļa zīmi un aizsargbarjerām.

Jāatgādina, ka šajā ceļu satiksmes negadījumā neviens cilvēks nav cietis, to gan nevarētu teikt par pašu kravas automašīnu, piekabi, ceļa aizsargbarjerām un divām ceļas zīmēm.

Avots: sadursme.lv

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
Bertrups ValdisDžimboGatis
Newest Oldest Most Voted
Gatis
Guest
Gatis

Vins no Rigas puses ( no Broceniem ) brauca ! taa diezvai ir Kuldigas iela !!!!

Džimbo
Guest
Džimbo

Nu ātrums ir krietni par ātru braucot aplī. Pieņemu, ka šoferis kā braucis gaitā no Rīgas puses, tad iebraucot aplī, labākajā gadījumā, nepalielinot ātrumu, izmantojot inerci to apli gribējis izbraukt, nevis iebraucot aplī sabremzējis, lai samazinātu inereces ātrumu.

Bertrups Valdis
Guest
Bertrups Valdis

Foršas reklāmas jā!


Jaunākās

To Top