Seko mums

Kriminālziņas

Salaspils daudzdzīvokļu namā policija konstatē alkohola tirgotavu

foto: Valsts policija

Trešdien, 20. maijā, Valsts policijas Salaspils iecirkņa policisti sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljona likumsargiem, veicot izmeklēšanas darbības, ieradās konkrētajā adresē, lai veiktu kratīšanu. Dzīvoklī konstatēts 110 litru nelegāla alkohola un 480 nelegālas cigaretes.

Valsts policija bija saņēmusi informāciju, ka Salaspilī kādā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī tiek tirgots nelegāls pašizgatavots alkohols. Kratīšanas laikā policisti konstatēja un atsavināja mucas un pudeles, kurās kopumā atradās 110 litru šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Policijas rīcībā esošā pašreizējā informācija liecina, ka to saražojusi mājas iemītniece. Tāpat dzīvoklī konstatēts un atsavināts 480 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes preču markām un 425 eiro, kas, visticamāk, iegūti no nelegālo akcīzes preču tirgošanas.

Galerija
Skatīt galeriju

Turpat policisti aizturēja arī aizdomās turēto dzīvokļa iemītnieci – 1966. gadā dzimušu sievieti. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma panta par nelegāli izgatavotu alkoholisko dzērienu vai spirtu saturošu šķidrumu, kuri nav alkoholiskie dzērieni, bet kurus piedāvā kā alkoholiskos dzērienus, realizāciju. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Avots: Valsts policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top