Salaspilī ar videokameru palīdzību notver Drogas veikala apzadzējus (video)


Salaspilī ar videokameru palīdzību notver Drogas veikala apzadzējus (video)

Salaspilī izvietoto kameru dēļ izdevies notvert kādu veikala “Drogas” garnadzi.

Īsi pēc plkst. 16.00 pēcpusdienā Salaspils video centra darbinieki savos ekrānos ievērojuši divus vīrus, kuri uzrunājuši garāmgājējus. Tā kā policistiem radušās aizdomas, ka abi prasa naudu, kameras acs vēl brīdi sekojusi notiekošajam. Viegli streipuļojošie tēli turpinājuši savas gaitas, iegriežoties vienā veikaliņā pēc otra, taču drīz vien jau atkal atgriezušies ielā. Bija skaidrs, ka abi ko meklē.

“Pēc tam vīrieši iegāja tirdzniecības centrā “Drogas”. Kādu brīdi abi bija nozuduši, bet, kad abi iznāca, bija redzams, ka vienam vīrietim aiz jakas ir kas noslēpts. Bija aizdomas, ka ir veikts noziedzīgs nodarījums. To apliecināja arī, ka aiz viņiem no veikala izsteidzās pārdevēja,” skaidro policijā.

Redzot šādu pavērsienu, uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas patruļa, kura, uzklausot kolēģu norādes, kādā šķērsielā panākusi aizdomīgos vīrus, kuri nebūt nepriecājās par šo sastapšanos.

“Vienam vīrietim tik tiešām aiz jakas tika atrasta prece, kas tika iznesta no veikala. To apstiprināja arī veikala vadītāja, kura piesteidzās pie policijas darbiniekiem,” norāda policijā.

Rezultātā aizturētajam bija iespēja paviesoties viesmīlīgajās Valsts policijas Salaspils iecirkņa telpās, kur par šo zādzību uzsākta lieta.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: