Seko mums

Aktuāli

Sākušies seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Jelgava–Tukums

foto: Attēlam ir ilustratīva nozīme / zz.lv

Šodien, 16.jūlijā sākušies asfalta seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98) posmā no krustojuma ar Liepājas šoseju (A9) līdz Slampei (24,032.-33,395. km) Jaunbērzes, Džūkstes un Slampes pagastos, informē “Latvijas Valsts ceļi”.

Būvdarba posmā ir ierobežota satiksme. Noteiktais ātruma ierobežojums ir 70 un 50 km/h. Darbu ietvaros remontēs iesēdumus, labos ceļa profilu un pārbūvēs sabiedriskā transporta pieturvietas, kā arī visā būvdarbu posmā veiks virsmas apstrādi.

Latvijas valsts ceļi informē, ka būvdarbus veic SIA Strabag par līgumcenu 675 tūkstoši eiro (ar PVN), ko apmaksās no valsts budžeta. Darbus plānots pabeigt septembrī.

Kā LVC skaidro, virsmas apstrāde ir asfalta seguma ceļu saglabāšanas metode, ko veic uz ceļiem ar salīdzinoši nelielu intensitāti. Darbu laikā uz asfalta tiek izlieta bitumena emulsija un izbērtas sīkšķembiņas, kas salīp ar emulsiju. Pēc virsmas apstrādes tiek ieviests ātruma ierobežojums un laiku, kamēr transports piebrauc akmentiņus, un tie salīp ar emulsiju, izveidojot stingru segumu. LVC uzsver, ka emontdarbu laikā ir svarīgi nepārsniegt atļauto ātrumu, jo pretējā gadījumā ar riepām var iemest akmentiņus pretimbraucošo automašīnu stiklos. Liekās šķembas tiek noslaucītas pēc vairākām dienām un tad tiek atcelts arī ātruma ierobežojums.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: lvceli.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top