Seko mums

Aktuāli

Sākušies remontdarbi uz autoceļa Sloka–Talsi

foto: Attēlam ir ilustratīva nozīme / strabag.lv

Uz autoceļa Sloka–Talsi (P128) posmā no Ragaciema līdz Apšuciemam (17,0.-24,5. km) Engures novadā tiek veikti vienkārtas virsmas apstrādes darbi, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Remontdarbu laikā satiksme posmā tiek organizēta ar luksoforiem, un ir noteikts ātruma ierobežojums 30 km/h. Remonta darbus veic VAS Latvijas autoceļu uzturētājs saskaņā ar ikdienas uzturēšanas darbu līgumu.

Kā LVC skaidro, virsmas apstrāde ir asfalta seguma ceļu saglabāšanas metode, ko veic uz ceļiem ar salīdzinoši nelielu intensitāti. Darbu laikā uz asfalta tiek izlieta bitumena emulsija un izbērtas sīkšķembiņas, kas salīp ar emulsiju. Pēc virsmas apstrādes tiek ieviests ātruma ierobežojums un laiku, kamēr transports piebrauc akmentiņus, un tie salīp ar emulsiju, izveidojot stingru segumu. LVC uzsver, ka emontdarbu laikā ir svarīgi nepārsniegt atļauto ātrumu, jo pretējā gadījumā ar riepām var iemest akmentiņus pretimbraucošo automašīnu stiklos. Liekās šķembas tiek noslaucītas pēc vairākām dienām un tad tiek atcelts arī ātruma ierobežojums.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: lvceli.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top