Seko mums

Dažādi

Sākusies autoceļa Skrunda-Aizpute seguma atjaunošana

Attēlam ir ilustratīva nozīme / LVC

Sākušies ceļa seguma atjaunošanas darbi reģionālā autoceļa Skrunda-Aizpute (P117) posmā no Kazdangas līdz Aizputei (18,215. – 24,734. km), informē “Latvijas Valsts ceļi”.

Autovadītāju ievērībai – satiksme būvobjektā tiek organizēta ar ceļa zīmēm un vadstatņiem. Asfalta darbu veikšanas posmā tā notiks pa vienu joslu un to regulēs satiksmes regulētāji. Būvdarbu objektā ir noteikts ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h.

Kā Latvijas Valsts ceļi vēsta, remontdarbu ietvaros veiks asfalta seguma frēzēšanu, izbūvēs asfalta izlīdzinošo kārtu un apstrādās vienkārtas virsmu, kā arī sakārtos ūdens atvadi, iztīrīs grāvjus un izcirstīs krūmus. Lat Uzņēmums piebilst, ka tiks atjaunotas arī autobusu pieturvietas, izbūvētas jaunas caurtekas, uzstādītas drošības barjeras 364 m garumā, kā arī veikta horizontālo ceļa apzīmējumu uzklāšana.

Būvdarbus veic SIA Saldus ceļinieks, to izmaksas ir  570 317 EUR (ar PVN), ko sedz valsts budžets papildu piešķirto 75 miljonu eiro ietvaros. Būvdarbus plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: lvceli.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top