Sākts kriminālprocess par traģisko autoavāriju Nīcas novadā


Sākts kriminālprocess par traģisko autoavāriju Nīcas novadā
foto: sadursme.lv

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par pagājušās nedēļas traģisko avāriju Nīcas novadā, kurā dzīvību zaudēja trīs cilvēki – māte un viņas divas meitas. Policija aicina atsaukties traģēdijas aculieciniekus, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.

Jau ziņojām, ka sestdien, 27.jūnijā ap pulksten 17.00 autoceļa Liepāja-Rucava trešajā kilometrā notikusi vieglās automašīnas ”Opel” frontāla sadursme ar kravas automašīnu ”Volvo”. Sieviete, vadot automašīnu “Opel”, un vēl nezināmu iemeslu dēļ iebraukusi pretējā braukšanas joslā pa kuru tajā brīdī braukusi kravas automašīna. Negadījumā gāja bojā autovadītāja un divas viņas meitas.

Kravas auto vadītājs ceļu satiksmes negadījumā nav cietis, kā arī vīrietis nebija pie stūres sēdies dzērumā. Liepājas iecirknī par notikušo ir sākts kriminālprocess. Policija aicina ikvienu, kurš var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju, atsaukties, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected] Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] auto krēslam, traģiskajā negadījumā dzīvību zaudēja mazulis. 27.jūnijā Nīcas novadā kāda sieviete, vadot automašīnu “Opel” iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar kravas auto. Negadījumā gāja bojā visi automašīnā “Opel” […]

Citi šobrīd lasa: