Seko mums

Rīgā

Sāk būvēt gājēju un velosipēdistu ceļu Imanta – Babīte

Ilustratīvs foto

No Imantas līdz Babītei uzsākta gājēju un velosipēdistu ceļa izbūve, paralēli Slokas ielas turpinājumam Rīgā aiz pilsētas robežas līdz Rīgas apvedceļam, kas ir vietējais autoceļš Imanta Babīte (V20),  kā arī Babītē gar Rīgas apvedceļu līdz pagriezienam uz Kleistu ielu Babītē, informē “Latvijas Valsts ceļi”.

LVC uzsver, ka autoceļa brauktuve būvdarbu laikā netiks aiztikta. Gājēju un velo ceļa izbūves darbi būs 2,5. kilometru garumā. Starp veloceļu un brauktuvi paredzēta zaļā zona, jeb esošo koku rinda, ka arī visā veloceļa garumā izbūvēs apgaismojums. Tiks uzstādītas 102 laternas.

LVC ziņo, ka jau projektēšanas stadijā tika izvērtēts veloceļam blakus esošo koku stāvoklis un vērtēšanas rezultāts saskaņots ar pašvaldību. Būvniecības gaitā izzāģēs projektā norādītos bojātos kokus, pārējiem kokiem tiks veikta vainagu kopšana.

Šī gājēju un velosipēdistu ceļa projekts un risinājumi tika apspriesti ar pilsētplānošanas speciālistiem un velobraukšanas aktīvistiem. Pēc apspriedes projektā  tika veiktas atsevišķas izmaiņas, uzlabojot ceļa risinājumus.

Gājēju un velosipēdistu ceļa projektu izstrādāja SIA Vertex projekti. Būvdarbus veic SIA Strabag, to līgumcena ir 695 000 EUR (ar PVN). Tos plānots pabeigt šī gada oktobrī.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: lvceli.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
Gājēja un velo ceļa izbūves rezultātā traumētas daudzgadīgās ceļmala liepas - sadursme.lv
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] ka iepriekš Latvijas Valsts ceļi ziņoja, ka jau projektēšanas stadijā tika izvērtēts veloceļam blakus es… Būvniecības gaitā bija plānots izzāģēt projektā norādītos bojātos kokus, bet pārējiem […]


Jaunākās

To Top