Sabiedriskā transporta “Rīdzinieka kartes” stundu braucieni pazūd ātrāk, nekā paredzēts


Sabiedriskā transporta “Rīdzinieka kartes” stundu braucieni pazūd ātrāk, nekā paredzēts

Bez Tabu 24. oktobrī veica sarunu ar sabiedriskā transporta ikdienišķu izmantotāju Kasparu. Kaspars vēsta, ka ikdienas gaitā viņam noder “Rīdzinieka kartes” priekšrocības, it īpaši stundas biļete, jo no dzīvesvietas Imantā līdz centram brauciens aizņem līdz pusstundai, savukārt no centra līdz darbavietai nepieciešamas vēl divas pieturas. Tādā veidā Kaspars var pārvietoties ar diviem transportlīdzekļiem, maksājot tikai par vienu.

Kaspars ar laiku ievērojis, ka “Rīdzinieka kartes” stundas braucieni “dilst” ātrāk, nekā paredzēts, bet līdz šim par aizdomām nebija pierādījumu.

“Ceturtdienas rītā es iekāpu transportā, reģistrēju braucienu un vēl nopriecājos, ka tieši viens brauciens paliks pāri vakaram, atbraucu uz centru, iekāpu nākamajā transportā, taču, reģistrējot braucienu, pamanu, ka man vairs nav atlikuši braucieni, tātad reģistrēti divi braucieni,” teicis Kaspars.

Kādā dienā Kaspars autobusā iekāpis deviņos no rīta, un jau pēc pusstundas pārsēdies, taču mobilā lietotne rāda, ka pasažieris it kā uz centru devies trīs stundas agrāk. Viņš vērsies pie “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centra, kur viņa aizdomas tikušas apstiprinātas.

Pēc klientu apkalpošanas centra sniegtās informācijas izrādās, ka vadītāja kļūdas dēļ, uzsākot darbu kavēti un pieslēdzot braukšanas kartes reģistratūras sistēmas vēlāk, nekā paredzēts, visa sistēma ķēdes reakcijā nobrūk. Tādēļ reģistrācija uzrādās ātrāk, nekā paredzēta.

Taču Kasparam šī teorija nešķiet iespējama.

Uzņēmuma “Rīgas satiksme” pārstāvis Mārtiņš Krēsliņš norāda, ka viss notiek automātiski un transportlīdzekļa šoferim pašam nekāda sinhronizācija nav jāveic. Šajā gadījumā vadītāja konsolē laiks bijis korekts, problēma konstatēta konkrētajā karšu lasītājā.

Tuvākajā laikā ar Kasparu sazināsies uzņēmuma pārstāvji un atskaitīs ieturēto maksu par braucienu.

Atgādinām: citiem pasažieriem līdzīgu problēmu gadījumā jādodas uz klientu apkalpošanas centru, lai uzrakstītu oficiālu iesniegumu, un atgūtu lieki iztērēto naudas summu.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: