Rums brokastīs jaunieti pamudina sēsties pie Mercedes stūres (video)


Rums brokastīs jaunieti pamudina sēsties pie Mercedes stūres (video)

Kāds jauns puisis pavisam īsā laikā pamanījās izraisīt vairākas avārijas, ar savu braukšanu apdraudēja citu cilvēku dzīvības un līdz pēdējām negribēja padoties likumsargiem, kuri pārgalvi vajāja.

Rums un uzdzeramais brokastīs ar kādu 20 gadus vecu puisi izspēlēja ļaunu joku – sagribējās sēsties pie auto stūres un pavizināties pa Valdlauču ielām.

Grādīgās dziras apreibināts, jaunietis adekvāti vadīt savu ”Mercedes” automašīnu nevarēja. Viņš izraisīja vairākas bīstamas situācijas, un apkārtējie, to redzot, ziņoja policistiem. Tuvākās ekipāžas no Ķekavas aiztraucās norādītajā virzienā un netālu no rotācijas apļa pie Dienvidu tilta no visam pusēm apskādēto ”Mercedes” panāca.

Tiem, kas redzēja vajāšanu pagalmā, kļuva neomulīgi, jo pietiktu kaut ar vienu neadekvātu vadītāja manevru, un tas kļūtu liktenīgs kādam nejaušam garāmgājējam.

Vainīgajam pa pēdām devās inspektors Kristiāns ar savu kolēģi, un skrējiens neesot bijis nekāds izaicinājums, toties manāmi iereibušajam puisim turēt sprinta tempu bija ārkārtīgi grūti.

Pārkāpējs iztērēja atlikušos spēkus, tieši bēgot no likumsargiem. Tālāk viņš nevarēja pat paiet un policijas automašīnā viņu faktiski iecēla. Reibumu aizturētajam noteica jau ekspertīzes laikā – konstatētas 2,88 promiles.

Bēgšana un nepakļaušanās, avārijas izraisīšana un braukšana alkohola reibumā, vismaz šie trīs pārkāpumi ne ar ko labu ”Mercedes” vadītājam nebeigsies, nerunājot par finansiālajiem tēriņiem – sodiem un bojāto automašīnu remonta izmaksām.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: