Seko mums

Amizanti notikumi

Rumbulā uz policijas mašīnas bagāžnieka salej alkoholu

foto: skaties.lv

Četriem tūkstošiem tīmekļa vietnes TikTok lietotāju paticis video, kurā redzams, ka uz Valsts policijas mašīnas bagāžnieka uzliek glāzītes un tajās ielej alkoholu. Valsts policijā raidījumam “Bez Tabu” informē, ka par šo video ir lietas kursā – tas ticis izpētīts un pašlaik tiek meklētas video tapšanā iesaistītās personas.

Video manāms, kā vēl nenoskaidrota persona uz liek glāzes uz policijas automašīnas bagažnieka un salej tajās alkoholu. Dzirdami fonā arī smiekli un jautājums: ”Varbūt pabraukāties ar to Škodu?” Zināms, ka video uzfilmēts Rumbulas lidlaukā. Vietā, kur parasti nedēļas nogalēs tiekas pārgalvīgākie auto entuziasti. Valsts policija nav palikusi vienaldzīga un uzsākusi video redzamo personu meklēšanu.

“Tam visam jāliek gals. Ar mūsu klātbūtni mēs ar laiku mazinām likumpārkāpumu skaitu. Mēs neatturam jauniešu ierašanos minētajā vietā, lai atpūstos, baudītu dabu. Tajā vakarā viena no personām likumsargu priekšā klaji izrādīja huligāniskas darbības. Darbinieki veica tās personas aizturēšanu. Lidlaukā brīvdienās vienlaicīgi atrodas 500-1000 cilvēki. Tanī mirklī darbinieks, kurš uzraudzīja spēkratu, pamanīja šo pārkāpumu, ka viens no jauniešiem uz automašīnas aizmugurējā pārsega uzliek glāzes. Tās tika novāktas. Tajā brīdī persona netika aizturēta, jo tajā brīdī prioritāte bija aizturēt persona, kura veica huligāniskas darbības. Izanalizējot video materiālus, mēs mēģināsim identificēt konkrēto personu un arī saukt pie atbildības, ” saka Helmuts Staško, Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona komandieris. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Bez Tabu” sižetu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Jānis
Newest Oldest Most Voted
Jānis
Guest
Jānis

Kā tad viņi domā sodīt no tiem video? a ja tur tēja iekšā tikusi lieta vai cits alkohola nesaturošs dzēriens, ko tad? Nav pierādāms pārkāpums.


Jaunākās

To Top