Seko mums

Latgalē

Robežsargi no “Opel Zafira” automašīnas izņem 80 000 cigarešu

foto: rs.gov.lv

Pirmdien, 18. maijā, pārbaudot informāciju par akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu un veicot meklēšanas un vajāšanas pasākumus, robežsargi Dagdas novadā aizturēja 1983. gadā dzimušu Latvijas pilsoni un izņēma 80 000 cigarešu “NZ Gold” ar Baltkrievijas akcīzes markām, informē “Valsts robežsardze”.

Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes robežsargi sadarbībā ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes robežsargiem, pārbaudot informāciju par akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu, Dagdas novada Svariņu pagastā pamanīja pārvietojamies “Opel Zafira” markas automašīnu. Uz robežsargu likumīgo prasību apturēt transportlīdzekli tā vadītājs nereaģēja un turpināja kustību. Robežsargi uzsāka “Opel Zafira” vajāšanu, kuras rezultātā transportlīdzeklis tika nobloķēts un apturēts, bet tā vadītājs – 1983. gadā dzimušais Latvijas pilsonis bez derīgas transportlīdzekļa vadītāja apliecības – aizturēts. Automašīnas apskates laikā robežsargi tajā konstatēja 6 melnā polietilēna plēvē ietītus iepakojumus. Kopumā robežsargi izņēma 80 000 cigarešu “NZ Gold” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Robežsargi likuma pārkāpējam sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolus – par nepakļaušanos tādas personas atkārtotai vai vairākkārtējai prasībai apturēt transportlīdzekli, kura ir pilnvarota pārbaudīt transportlīdzekļa vadītāja dokumentus, kā arī par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma panta par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Persona ievietota Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Avots: rs.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top