Seko mums

Dažādi

Robežsargi izņem vairāk nekā 5,5 miljonus kontrabandas cigarešu

foto: Publicitātes foto

Sventes pagastā robežsargi aizturēja organizētu grupu, kas nodarbojās ar muitošanai pakļauto preču ievešanu Latvijā kontrabandas ceļā, un izņēma vairāk nekā 5,5 miljonus kontrabandas cigarešu, informē “Valsts robežsardze”.

Naktī uz 20.maiju robežsargi Sventes pagastā kādā viensētā aizturēja deviņas personas, astoņus Latvijas valsts piederīgos un vienu Baltkrievijas pilsoni, kravas automašīnas šoferi, un, veicot kratīšanu saimniecības ēkā esošajā kravas automašīnā un piekabē, konstatēja 5 675 180 visdažādāko marku cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Automašīna ar paslēptu cigarešu kravu saules bateriju konstrukcijās ieceļoja Latvijā vien nepilnu dienu iepriekš.

Par muitošanai pakļauto preču vai citu vērtību ievešanu Latvijā kontrabandas ceļā, kas izdarīts organizētā grupā un lielā apmērā, tika uzsākts kriminālprocess. Valsts robežsardze ziņo, ka trīs no aizturētajām personām ar tiesneša lēmumu tika apcietinātas Kriminālprocesa likuma kārtībā, pārējiem likumpārkāpējiem piemēroti citi ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Publicitātes foto
Avots: Valsts robežsardze
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top