Seko mums

Kriminālziņas

Robežsargi izņem 60 tūkstošus kontrabandas cigarešu

rs.gov.lv

Krāslavas novadā 21.aprīlī Valsts robežsardzes amatpersonas konstatēja 60 tūkstošus cigarešu “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes markām, ziņo Valsts robežsardze.

Veicot valsts robežas apsekošanu, Robežnieku robežapsardzības nodaļas amatpersonas Robežnieku pagastā, Krisceļovas ciema apkaimē, apmēram 610 metrus no valsts robežas konstatēja četrus melnā polietilēna plēvē ietītus saiņus. Kopumā robežsargi saiņos atrada 60 000 cigarešu “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par minēto faktu uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 190.panta 1.daļas (Par muitošanai pakļauto preču vai citu vērtību ievešanu Latvijas Republikas muitas teritorijā vai izvešanu no tās, apejot muitas kontroli vai noslēpjot tās no šādas kontroles, vai nedeklarējot, vai izmantojot viltotus muitas vai citus dokumentus, vai citādā nelikumīgā veidā (kontrabanda), ja tā izdarīta ievērojamā apmērā).

Galerija
Skatīt galeriju
Avots: rs.gov.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Stulbie Policisti Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Stulbie Policisti
Guest
Stulbie Policisti

Lol stulbie latvieši pat nemak normali nofotogradet, pirksti lien bildē, ganjau pēc fotografesanas tas cigas tev dirsa iebāza un aizskreja projam


Jaunākais

To Top