Seko mums

Dažādi

“ROADPOL Drošības dienu” reidā apturēts zagts transportlīdzeklis

Ceturdien, 16. septembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis par transportlīdzekļa zādzību aizturēja divas aizdomās turamās personas, viena no kurām 30.augustā tika atbrīvota no ieslodzījuma vietas, informē Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvalde.

VP Latgales reģiona Rēzeknes iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki 16.septembrī saņēma informāciju, ka naktī uz 16.septembri Rēzeknē ir notikusi transportlīdzekļa zādzība. Persona konstatēja, ka ir nozagta viņai piederošā automašīna Audi Avant. Veicot operatīvo un izmeklēšanas pasākumu kopumu, tajā pašā dienā, “ROADPOL Drošības dienu” ietvaros veiktajā reidā, tika pamanīts zagtais transportlīdzeklis. Tur pat uz vietas, aizdomās par noziedzīgo nodarījuma paveikšanu, tika noskaidrotas un aizturētas aizdomās turamās personas – 1996. un 1997. gadā dzimuši vīrieši. Abi vīrieši ir iepriekš sodīti un viens no viņiem atbrīvojies no ieslodzījuma vietas šī gada augustā.

Šobrīd policija skaidro vīriešu saistību ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Šodien, 18.septembrī Rēzeknes tiesa vienai no aizdomās turamajām personām piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Saistībā ar šiem notikumiem personām draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas. Valsts policija atgādina, ka pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļās, par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa zādzību — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Avots: Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top