Seko mums

Amizanti notikumi

“Rīgas satiksmes” transporta kustību saraksta izvietojums liek pavingrot

foto: skaties.lv

Rīgas iedzīvotāji ir pārsteigti par “Rīgas satiksmes” savādo sabiedrisko transporta kustības sarakstu izvietojumu pieturā. Tajā saraksti izvietoti tik zemu, ka tos apskatīt gandrīz noguļoties uz zemes, vēsta “Bez Tabu”.

Kāds rīdzinieks “Bez Tabu” redakcijā iesūtījis fotoattēlu, kurā kāds sirms kungs nometies “plankā” Kronvalda bulvārī, tramvaja pieturā “nacionālais teātris”. Šādi viņš apskata tramvaju kustības sarakstus. Tie piestiprināti pie pieturas staba iespējami zemu.

Absurdā situācijā raidījums “Bez Tabu” centās saskatīt pozitīvo, un demonstrēja, kā sarakstu izvietošanas risinājumu var izmantot lietderīgi, apvienojot saraksta apskatīšanu ar vingrošanu – veicot pietupienus, nostājoties “plankā” un atspiežoties.

Galerija
Skatīt galeriju

Asprātības šai saistībā azotē ir ne vien daudziem sociālo tīklu lietotājiem, bet arī komiķim Edgaram Bāliņam, kurš iesmejot aicina tikpat nemanāmās vietās izvietot priekšvēlēšanu reklāmas. “Kāpēc, piemēram, vēlēšanu plakātus neredzu tik zemu?,” jautā komiķis Bāliņš. “Bez Tabu” raidījumā “Rīgas satiksme” skaidro šo situāciju. Uzzini vairāk, noskatoties sižetu.

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top