Seko mums

Aktuāli

“Rīgas satiksme” veic drošības pasākumus, lai mazinātu saslimšanu ar vīrusu

“Rīgas satiksme” informē, ka, lai samazinātu riskus saistībā ar vīrusa “COVID-19” izplatību, tiek veikta pastiprināta transportlīdzekļu dezinfekcija, kā arī, lai pasargātu transporta līdzekļa vadītājus, tiek norobežota vadītāja zonu trolejbusos un autobusos.

“Rīgas satiksme” atgādina, ka pasažieru iekāpšana vai izkāpšana trolejbusos un autobusos tiek organizēta tikai pa vidējām un aizmugures durvīm. Tāpat ir pārtraukta biļešu tirdzniecība pie vadītāja. “Rīgas satiksme” aicina pasažierus ievērot piesardzību un neieņemt sēdvietas, kas atrodas norobežotajā zonā.

Aculiecinieka foto
Aculiecinieka foto

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem biļešu veidiem, pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos “twitter” un “facebook”.

Video manāms, kā papildus ierastajai ikdienas tīrīšanai, sabiedriskā transporta līdzekļiem atgriežoties parkā vai depo, tiek veikta šāda dezinfekcija:

Sabiedriskā transporta dezinfekcija

Papildus ierastajai ikdienas tīrīšanai, sabiedriskā transporta līdzekļiem atgriežoties parkā vai depo, tiek veikta šāda dezinfekcija.

Gepostet von Rīgas satiksme am Dienstag, 17. März 2020
Avots: rigassatiksme.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
trackback

[…] minējām, lai samazinātu risku vadītājiem inficēties ar vīrusu pasažieru iekāpšana vai izkāpšana trolejbusos un autobusos […]

Jaunākais

Seko mums

To Top