Rīgas pašvaldība piemēro Clean-R sodu 900 eiro dienā par neapmierinošu ietvju tīrīšanas kvalitāti


Rīgas pašvaldība piemēro Clean-R sodu 900 eiro dienā par neapmierinošu ietvju tīrīšanas kvalitāti

Rīgas pašvaldība pieņēmusi lēmumu sodīt uzņēmumu “Clean R”, kas atbild par pašvaldības ietvju ziemas uzturēšanu, piemērojot līgumsodu 900 eiro apmērā par dienu. Savukārt, atkārtota soda gadījumā tā apmērs sasniegs 1500 eiro par dienu. Ja darbu izpildes kvalitāte tuvākajās dienās saglabāsies neapmierinoša, Rīgas pašvaldība plāno operatīvi lauzt līgumu, kas pašreiz spēkā līdz decembra beigām.

Pirmajās sniegotajās dienās Rīgā pašvaldība konstatējusi, ka uzņēmums “Clean R” neizpilda saistības, attīrot tam uzticētās ietves mazāk kā 50% apmērā no līgumā paredzētā apjoma. 

Līgums paredz, ka SIA “Clean R” jānodrošina pašvaldības pārziņā esošo ietvju ziemas tīrīšanu, ieskaitot svētku dienas un nedēļas nogales, pēc darba uzdevuma saņemšanas, turklāt ietvēm ir jābūt iztīrītām līdz plkst. 8.00.

Atbilstoši iepirkuma rezultātā noslēgtās vispārīgās vienošanās nosacījumiem, noslēgtais līgums ir spēkā līdz 2022.gada 1.janvārim un var tikt pagarināts vēl uz diviem gadiem. Tā laušanas gadījumā uz veicamo darbu izpildi var pretendēt A/S “Ceļu Pārvalde” un SIA “Hagberg”.

Avots: riga.lv
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] jau rakstīja, ka pagājušajā nedēļā Rīgas pašvaldība par nekvalitatīvi veiktu darbu sodīja uzņēmumu Clean R, kas atbild par sniega novākšanu. Brīvdienās lielā snigšana […]

Emils
Emils
1 month ago

Emils

Citi šobrīd lasa: