Seko mums

Rīgā

Rīgas mikroautobusu satiksme uz mēnesi slēgs ekspresbusu maršrutus

rigasmikroautobusi.lv

SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) pieņēmusi lēmumu slēgt vairākus ekspresbusu maršrutus no 3.augusta līdz 31.augustam, jo manāms pasažieru kritums Covid-19 krīzes dēļ. Pasažieru skaitu ietekmējis arī Rīgas domes Transporta departamenta lēmums atcelt atlaides braucieniem zilajos mikroautobusos.

Uzņēmuma pārstāve skaidro, ka šāds lēmums pieņemts, jo Covid-19 krīzes ietekmes dēļ bija pasažieru kritums un tā šīs krīzes sekas vēl ir manāmas. Kopējo pasažieru plūsmu arī būtiski ietekmējis Rīgas domes Satiksmes departamenta pieņemtais lēmums atcelt rīdziniekiem atlaides zili baltajos minibusu maršrutos.

Uzņēmums informē, ka ir pieņēmts lēmumu no 3.augusta līdz 31.augustam pārtraukt mikroautobusu satiksmi 203., 204., 209., 214., 233., 224., 263. un 271. maršrutā.

Lai nodrošinātu efektīvāku pasažieru pārvadāšanu, un rīdziniekiem būtu pieejami sabiedriskā transporta pakalpojumi, RMS vadība vērsās Rīgas satiksmē ar priekšlikumu pārveidot noteiktus ekspresceļus autobusu maršrutos, tas varētu attiekties uz maršrutiem Nr. 303, 304, 363, 371, jo tie nodrošina unikālus maršrutus, kuros ir dažādi Rīgas rajoni. Tas arī ļautu pasažieriem samazināt ceļojuma laiku, jo no viena galapunkta uz otru var nokļūt ar vienu transportlīdzekli bez pārsēšanās.

Avots: rus.delfi.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top