Seko mums

Rīgā

Rīgas iedzīvotāju drošībai uzlabotas daudzas gājēju pārejas

pilsetacilvekiem.lv

Apvienība “Pilsēta cilvēkiem” ziņo – aizvadītajās nedēļās Rīgā bija manāms, ka čakli darbojies Rīgas Domes Satiksmes Departaments. Uzlabotas daudzas Rīgas gājēju pārejas, kā arī sašaurinātas bīstami platas brauktuves.

“Šī bija lieta, par ko departamentu iepriekš daudz kritizējām, norādot, ka Rīgā gājēju pārejas tiek drošinātas nepiedodami lēni – gadā tika uzlabota drošība uz vienas-divām gājēju pārejām. Tādēļ prieks, ka nu gājēju pāreju uzlabošana notiek krietni adekvātākos tempos,”

norāda apvienība “Pilsēta cilvēkiem”.

Daudz ir paveikts, bet vēl vairāk jāpaveic. Pēc “Pilsēta cilvēkiem” apkopotajiem datiem, pašlaik Rīgā ir vēl 182 potenciāli bīstamas gājēju pārejas. Apvienība aprēķinājusi, ka ja Rīgas domes Satiksmes departaments turpinās strādāt līdzšinējos tempos, tad, lai novērstu visas gājēju pāreju bīstamības un veiktu pāreju uzlabojumus, būtu nepieciešami vēl 26 gadi. Tādēļ apvienība uzsver, ka uzlabošanas darbu apjoms ir jāpalielina.

Galerija
Skatīt galeriju

Apvienība “Pilsēta cilvēkiem” izveidota 2016. gada janvārī. Tās mērķis ir veicināt labas pilsētvides ieviešanu Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Apvienība iestājas par drošu, ātru un ērtu nokļūšanu no punkta A uz punktu B, neatkarīgi no transportlīdzekļa pārvietošanās veida.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: pilsetacilvekiem.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Krolls
Newest Oldest Most Voted
Krolls
Guest
Krolls

Braslas ielā ar to gājēju pāreju ir izveidots”pudeles kakls”, kas tagad nodrošina pastāvīgus milzu sastrēgumus. Tā turpināt, idiotu bars!


Jaunākās

To Top