Rīgas centrā kāda vīrieša neuzmanīga rīcība ar uguni noved pie smagiem apdegumiem (video)


Rīgas centrā kāda  vīrieša neuzmanīga rīcība ar uguni noved pie smagiem apdegumiem (video)

Neuzmanīga rīcība ar uguni novedusi pie ugunsgrēka kādā namā Rīgā, Stabu ielā. 15 kvadrātmetru platībā izdegusi istaba, un tajā dzīvojošais vīrietis guvis apdegumus un nonācis slimnīcā.

Stabu ielā kādas daudzstāvu mājas otrajā stāvā rīta pusē izcēlās ugunsgrēks un sacēla kājās visu namu. Kāda komunālā tipa dzīvoklī, vienā no istabām, kurā dzīvoja aptuveni 50 gadus vecs vīrietis, notika uzliesmojums. Mājas īpašnieks sadzirdot dūmu detektora troksni, skrēja skatīties kas noticis.

“Sāku zvanīt visiem iedzīvotājiem. Pēc tam tikai izdomāju ugunsdzēsējiem, bet ugunsdzēsēji jau paši piebrauca. (DP: Pirmais, domājāt par cilvēkiem, kas iekšā.) Nu, protams. (DP: Mājinieki paši nebija pamanījuši, nebija kāds jau evakuējies?) Bija. Signalizācija visur nostrādāja. Visur, pat tur. (..)  Te jau visiem nostrādāja uzreiz. Ugunsdzēsēji atbrauca samērā ātri. Labi, ka priekšnieks bija. Tas kliedza, lai ātrāk. Nu, tad ātri viņi tur nodzēsa. Kādu stundu ātrāk. Pa logu visu izmeta. Iekšā viss nodega. (DP: Viss, ja?) Nu, viena istaba. Pārējais viss būs labi. Nu, remonts būs,” saka ēkas īpašnieks.

Istabas īrnieks guva apdegumus, saelpojās kodīgos dūmus un tika nogādāts slimnīcā. “(DP: Vai viņš kādu sveci, vai pīpēja iekšā?) Es domāju, ka pīpēja. Tas ir ļoti subjektīvi, es nevaru to apgalvot. Varbūt kādas elektriskas ierīces. Es nezinu. Nu, lūk, būs inspektori, lai skatās,” saka ēkas īpašnieks.

Mājas īpašniekam, iespējams, būs bijusi taisnība. Eksperti, apskatot krāsmatas, pievērsa uzmanību dīvānam, kas atradās apdegušo mantu apakšā, tātad no ēkas izsviests pirmais, un no tā pāri palikušas vien matrača atsperes. Pēc neoficiālas informācijas, zināms, ka vīrietis mēģinājis uzpildīt šķiltavas ar gāzi un vienlaikus pīpējis. Savukārt ugunsdzēsēji izsaka varbūtību, ka neuzmanīgi kurināta krāsns.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: