Seko mums

Dažādi

Rīgā zaglis “BMW” bākā izurb caurumu un nolej degvielu

foto: skaties.lv

Rīgā aktivizējušies zagļi, kas samēra brutāla veidā automašīnas degvielas bākās izurba caurumus un nolej dīzeļdegvielu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Automašīnas ”BMW” īpašnieks sākotnēji nodomājis, ka viņš degvielas tvertni ir pārsitis, neuzmanīgi braucot pa bedrainiem ceļiem. Iekāpjot mašīnā un pagriežot aizdedzi, vīrietis atkārta, ka spēkratu nevar iedarbināt.

“Biju pielējis pilnu bāku. Sapratu, ka maz iespējams, ka var izlīt kaut kur vairāk nekā 50 litri. Uzzvanīju savam mehāniķim, viņš uzreiz teica, lai meklēju caurumu. Tagad tā mēdz darīt. Apskatījos arī no apakšas un ieraudzīju, ka, jā, pamatīgi tek. Un atradu caurumu rādītājpirksta lielumā,”

stāsta apzagtā “BMW” īpašnieks.

Automašīna ”BMW” bija nolikta stāvēt uz neapgaismotas ielas un tālu no māju logiem, tāpēc šie garnadzim labvēlīgie apstākļi tikai palīdzēja paveikt noziegumu ātri, klusi un nemanāmi. Jau no rīta uz notikuma vietu atbraukušie policisti piefiksēja zādzības faktu un pieņēma no automašīnas īpašnieka paskaidrojumus. Ķengaraga policijas iecirkņa pārstāvji par zādzības faktu uzsākuši kriminālprocesu.

Iegūtā infomācija liecina, ka tajā pašā naktī, līdzīgu zādzību garnadži paveikuši arī Juglā. Tur, pārkāpēji ar tukšu bāku atstājuši kādu ceļmalā novietotu mikroautobusu. Par šo incidentu cietušais iesniegumu vēl nav uzrakstījis.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top