Rīgā vieglais auto lielā ātrumā iztriecas cauri margām un ielido Daugavā (video)


Rīgā vieglais auto lielā ātrumā iztriecas cauri margām un ielido Daugavā (video)

Izsaukumu dienests saņēma ap plkst. 13.36, jo pie Akmens tilta auto iebraucis Daugavā.

Lielā ātrumā iztriecās cauri margām un ielidoja Daugavā. Šokējošā aina pusdienlaikā bija redzama pie AB dambja, Pārdaugavā. Kļūda pie stūres, veselības traucējumi vai apzināts lēmums – iemesli tiek skaidroti, bet notikušais ”Subaru” autovadītājam maksāja dzīvību.

Rīdzinieks Marks ir kaislīgs makšķernieks, taču vīrietis no pārējiem markšķerniekiem atšķiras ar vēl vienu aizraušanos – viņš savus veikumus regulāri filmē ar videokameru. Arī šodien, dodoties uz vienu no iemīļotām makšķerēšanas vietām Pārdaugavā, viņš izdomāja iemūžināt pilsētas panorāmu no Akmens tilta un tieši tajā brīdī, apstākļi sakrita tā, ka Marks kļuva par nejaušu aculiecinieku ainai, kas vēl ilgāku laiku paliks viņa atmiņā.

Marks atceras, ka vēl brīvdienās, kad mēroja līdzīgu ceļu, Daugavā redzēja gan kuterus, gan motorlaivas, taču kā par spīti šodien nekur tuvumā nebija neviena peldlīdzekļa, kas varēja operatīvi piebraukt pie grimstošā auto un līdzēt cietušajam.

Līdz ar policistiem un mediķiem adresē strādāja valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ūdenslīdēji, kuriem bija dots uzdevums gan sākotnēji atrast nogrimušo spēkratu, gan pēcāk arī to pārmeklēt. ”Subaru” markas automašīna uzieta dzelmē, apmēram divdesmit metru attālumā no krasta, iekšā atrasts arī bojāgājušais, pusmūža vecuma vīrietis. Likumsargiem priekšā ir gara notikušā izmeklēšana. Lietas šķetināšanā palīdzēs arī Marka sniegtās liecības, kā arī video materiāli.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: