Seko mums

Rīgā

Rīgā uz laiku slēgs 1. trolejbusa maršrutu un veiks izmaiņas autostāvvietu darbībā

wikipedia

Uz laiku, kamēr Tērbatas iela tiks atvēlēta gājējiem būs slēgts 1. trolejbusa maršruts, kā arī veiktas izmaiņas „Rīgas satiksme” apsaimniekoto autostāvvietu darbībā, kā arī 316. ekspresbusa maršrutā, informē “Rīgas satiksme”.

No ceturtdienas, 16. jūlija, tiks slēgts 1.trolejbusa maršruts. Pasažieriem, kuri iegādājušies mēneša biļeti 1. trolejbusa maršrutam, atļauts braukt citos trolejbusu, tramvaju un autobusu maršrutos, braucienu nereģistrējot.

No 15.07.2020. plkst. 21:00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Tērbatas iela posmā no Elizabetes ielai līdz Vidzemes tirgus ieejai. Ņemot vērā satiksmes pārorganizāciju iniciatīvas laikā, Tērbatas ielā varēs iebraukt tikai namu iedzīvotāji līdz saviem iekšpagalmiem. Lūdzam transportlīdzekļus ar iedzīvotāja kartēm novietot tuvākajās stāvēšanai atļautajās Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietās, atbilstoši zonai.

“Rīgas satiksme” arī informē, ka līdz ar iepriekš minēto 316. maršruta ekspresbusi, braucot Rīgas pilsētas centra virzienā, brauks pa maršrutu līdz Merķeļa ielai, tālāk brauks pa Merķeļa ielu, Brīvības bulvāri, Brīvības ielu, Dzirnavu ielu un tālāk pa maršrutu.

Jau ziņots, ka Rīgas dome eksperimenta veidā pirmo reizi realizēs vasaras ielas ideju, tādējādi Tērbatas iela uz mēnesi tiks slēgta autombiļiem un sabiedriskajam transportam. Iela tiks atvēlēta gājējiem, riteņbraucējiem, tirgotājiem un kultūras pasākumiem.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: rigassatiksme.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top