Rīgā simtiem jauniešu nesankcionēti pulcējas tirdzniecības centru stāvlaukumos (video)


Rīgā simtiem jauniešu nesankcionēti pulcējas tirdzniecības centru stāvlaukumos (video)

Brīvdienās sociālos tīklus pāršalca video rullīši, kuros varēja vērot vairāku simtu jauniešu pulcēšanos dažādu Rīgas tirdzniecības centru stāvlaukumos. Jaunieši bija sabraukuši ar savām automašīnām, skaļi klausījās mūziku, dejoja, atpūtās un izbaudīja saulaino laiku.

Pagājušajā nedēļā piektdien, Rīgā, pārkāpjot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un pulcēšanās ierobežojumus, notika vairāku dienu neorganizēta jauniešu pulcēšanās dažādās publiskās vietās. Kā stāsta viens no pasākumu organizatoriem Edgars, pulcēšanās notika spontāni, neviens nebija plānojis, ka atbrauks tik daudz cilvēku un izveidosies tik grandioza ballīte.

Mēs sociālajos tīklos ievietojām informāciju, ka satiksimies pie būvmateriālu tirdzniecības veikala “Depo” klausīsimies mūziku un labi pavadīsim laiku. Galvenais mērķis bija padejot, paklausīties mūziku un atpūsties. Pulcēšanās laikā cilvēki sāka izvietot pasākuma video platformā Tik Tok un Instagram storijos. Ziņa zibenīgi apšalca sociālos tīklus un uz pasākumu sabrauca ne mazāk kā tūkstotis cilvēku. Mēs sapratām, ka cilvēki grib ballēties un atpūsties.

Vakara gaitā mēs nomainījām piecas lokācijas vietas. Sākumā mēs bijām pie “Depo”, pēc stundas mēs aizbraucām uz “Elkor plaza”, tur kādu stundu patrokšņojām. Kad mūs no turienes padzina, mēs devāmies uz “Riga plaza” stāvlaukumu, kurā turpinājām ballēties. No “Riga Plaza” devāmies uz “Spici”. Pēdējā vieta, kur braucām bija Vakarbuļļi Bolderājā. Gandrīz visu ceļu cilvēku pūlis mums sekoja. Lielākā daļa aizbrauca līdz “Spicei”. Tiesa gan, līdz Vakarbuļļiem visi neizturēja, bet tāpat bija ļoti jautri.

Atgādinām, ka ņemot vērā ar Covid-19 saistīto epidemioloģisko situāciju Latvijā atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi klātienē, tai skaitā uguņošana un salūts.
Aizliegti privāti pasākumi un privāta pulcēšanās, izņemot pulcēšanos līdz 20 personām ārtelpās un pasākumus divu mājsaimniecību ietvaros līdz 10 personām iekštelpās. .
(MK 01.06.2021. noteikumu Nr. 335 redakcijā)

Viens no pasākuma organizatoriem Edgars:

Pasākuma laikā bija ļoti daudz deju, ļoti daudz mūzikas, un, kas pats galvenais, visiem bija satriecoši labs noskaņojums. Paldies Dievam nebija nevienas avārijas vai neadekvātas uzvedības. Kāds varbūt kaut kur nomaļus dedzināja riepas, mēģinot uz asfalta uzzīmēt saulītes, bet kopumā cilvēki uzvedās organizēti un saprātīgi. Pasākuma dalībniekiem viss ļoti patika. Bija mašīnas, kas skaļi spēlēja mūziku, tāpat bija mašīnas ar platformām uz kurām dejoja meitenes. Nākotnē gribētos atrast atsevišķu vietu, kur mēs varētu atbraukt un taisīt ballītes, lai viss būtu oficiāli un legāli. Vietu kur mēs visi labi pavadītu laiku un mūs neviens nedzītu prom. Kamēr mums šādas iespējas nav, centīsimies atpūsties kā varam. Mēs visi gribam iziet ārā, gribam atpūsties un esam piekusuši sēdēt mājā. Ārā ir brīnišķīgs laiks, kāpēc gan nē?

Turpmāk galvenais pasākuma organizators būs “Need more sound”, kura instagram profilā tiks ievietoti video, aktuālākā informācija par jaunākajiem pasākumiem.

7
Izsaki savas domas...

avatar
4
3
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6
ŠuriksTurksĒriksDžedajsLasìtājs
Newest Oldest Most Voted
L
Guest
L

Malači!

Lasìtājs
Guest
Lasìtājs

Super. Cilvēki beidzot atpūšas pelnīti.

Džedajs
Guest
Džedajs

Edgars var smagi samaksāt par šo izklaidi,ja dēļ šitāda baļļuka nāksies atkal gadu sēdēt mājās, pats Edgaram ausis noraušu.

Ēriks
Guest
Ēriks

Džedaj, covidsektantidiņ turi muti! 👹 😜 😁 😂

Turks
Guest
Turks

Aizpis jebalu bomzi un papildini etalonu labāk )

Ēriks
Guest
Ēriks

Supermalači.👹👻👺😁🤓

Šuriks
Guest
Šuriks

Pie mums jau sen tusē.Jau gadu atpakaļ.Kad grib tad arī atpūšas.Stulbajam Kariņam atļauju neprasīs.

Citi šobrīd lasa:

Hide picture