Seko mums

Rīgā

Rīgā sāks remonta darbus Marijas un Čaka ielā

Attēlam ir ilustratīva nozīme

Šobrīd uzsākti sagatavošanās darbi, lai jau drīzumā varētu uzsākt remontdarbus visā Aleksandra Čaka ielas un Marijas ielas garum, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Remontdarbi tiks organizēti divos posmos. Šajā būvniecības sezonā ielai visā garumā pilnībā tiks atjaunots brauktuves asfaltbetona segums, kas savu mūžu nokalpojis un ir sliktā tehniskā stāvoklī. Arī ietvēm pilnībā tiks nomainīts segums, ieklājot dažādu krāsu bruģakmeni. Tādējādi padarot ielu pievilcīgāku un kas kalpos kā ielas dizaina elements. Savukārt otrajā posmā, nākamajā būvniecības sezonā, veiks ielas labiekārtošanu visā tās garumā. Ielā tiks iestādīti koki, labiekārtota ar velostatīviem, soliņiem, puķu kastēm, padarot ielu daudz pievilcīgāku un pieejamāku.

Būvdarbi tiks uzsākti A.Čaka un Marijas ielas kreisajā pusē virzienā no centra. Ielas remontdarbu laikā gājējiem, velobraucējiem un autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Sākotnēji demontēs ietves apmales un veco vietā uzstādīs jaunas ielas kreisajā pusē virzienā no centra. Gājējiem jārēķinās ar to, ka remontdarbu laikā gājēju ietve tiks sašaurināta, tiks nodrošināta pārvietošanās pa tuneli, kurš atradīsies uz brauktuves un būs nodalīts ar barjerām no abām pusēm.

Arī autovadītājiem jārēķinās ar neērtībām, jo remontdarbu laikā, virzienā no centra, būs brauktuves sašaurinājums un satiksme tiks organizēta tikai pa vienu joslu.

Satiksmes departamenta speciālisti norāda, ka remontdarbu laikā satiksmes dalībnieki un vietējie iedzīvotāji var saskarties ar satiksmes apgrūtinājumiem un ierobežojumiem. Satiksmes departaments aicina ar izpratni izturēties pret ieviestajiem ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizācijas kārtību, kā arī laicīgi plānot savu ikdienas maršrutu, rēķinoties ar satiksmes ierobežojumiem, un, ja tas iespējams, izvēloties citu ikdienas maršrutu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: pasvaldiba.riga.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Līga
Newest Oldest Most Voted
Līga
Guest
Līga

To whom it may concern: katru gadu uz Čaka ielas ir jārēķinās ar kādiem ierobežojumiem, jo katru gadu kaut kas tiek labots, tad pārlabots un atkal no jauna labots un tā vismaz 10gadi, jo labotais no jauna jālabo, tās ir ļoti īpašas prasmes, labot, un labot laboto! Izdarīt tā, lai vismaz vienu gadu būtu miers no šo profesionāļu labošanas darbiem, laikam nav ieplānots, tas nebūs izdevīgi kādam! Tomēr šogad ir kronis visam! Jūs brīdināt gājējus un braucējus par neērtībām! Kā ar iedzīvotājiem, kuriem katru nakti jāguļ pie valdzinošajām ceļu labošanas skaņām, visiem Jums novēlu tik labi gulēt, jo īpaši tiem… Read more »


Jaunākās

To Top