Rīgā sāk pēdējos gados lielākos brauktuvju seguma remontdarbus (karte)


Rīgā sāk pēdējos gados lielākos brauktuvju seguma remontdarbus (karte)

Rīgā šajā sezonā notiks pēdējos gados lielākie brauktuvju seguma remontdarbi, palielinot satiksmes drošību un ērtību vairāk nekā uz desmit tiltiem un pārvadiem, kā arī 30 ielu posmos.

Pēdējos gados lielākā ieguldījuma ceļu stāvokļu uzlabošanai Rīgā paredzēts asfaltēt aptuveni 120 000 kvadrātmetru brauktuvju segumu, tam atvēlot vairāk nekā četrus miljonus eiro.

“Mums ir svarīgi īstenot un pabeigt lielos infrastruktūras projektus kā, piemēram, Skultes pārvads, Austrumu maģistrāle un Brasas tilts. Tikpat būtiski ir ieguldīt līdzekļus, lai uzturētu un uzlabotu asfaltu jau esošajā Rīgas transporta infrastruktūrā – uz ielām, tiltiem un ceļu pārvadiem. Liels darbs vēl priekšā, bet jau šogad, īstenojot darbus 40 objektos visā Rīgā, ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis izjutīs asfalta seguma kvalitātes uzlabošanos,” norāda Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks satiksmes un attīstības jautājumos Vilnis Ķirsis.

Par konkrēto ceļu posmu remontdarbu veikšanas laikiem un iespējamām satiksmes organizācijas izmaiņām, informācija tiks sniegta atsevišķi. Remontdarbu saraksts var nedaudz mainīties, ņemot vērā saskaņošanas procesu ar komunikāciju turētājiem, kā arī citus neparedzētus apstākļus. Darbi tiks veikti saskaņā ar jau esošajiem Rīgas domes Satiksmes departamenta līgumiem par ielu uzturēšanu.

Avots: riga.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ciba
Ciba
1 month ago

Ušaka bandas nolaidību lai risinātu vajadzēs gadus.
Un Jakrins tīri principiāli lai iet di*st.

Citi šobrīd lasa: