Seko mums

Ziņas Latvijā

Rīgā policija atsavina 368 pudeles nelegāla dārga viskija

Otrdien, 10. martā Rīgā Valsts policija aizturējusi, kādu vīrieti, kurš garāžā nelikumīgi uzglabāja 368 pudeles dārga viskija, ziņo Valsts policija.

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļas amatpersonas, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti, kurš garāžā nelikumīgi uzglabāja alkoholiskos dzērienus lielā apmērā. Tika atrastas un atsavinātas kopā 368 pudeles viskija bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Policija ziņo, ka iepriekš 1968. gadā dzimušais vīrietis, nebija nonācis policijas redzeslokā. Pašreiz viņš ir ticis ievietots izolatorā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta trešās daļas – par alkoholisko dzērienu nelikumīgu uzglabāšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu aizturētajam vīrietim var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Taču, aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzekli – uzturēšanos noteiktā dzīvesvietā.

Valsts policija aicina iedzīvotājus ziņot, zvanot 110, vai rakstot, vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī, ja iedzīvotāju rīcībā ir informācija par nelegālā alkohola vai cigarešu tirdzniecības vietām. Šādu informāciju arī var nodot anonīmi interaktīvajā “točku” kartē, spiežot uz saiti: http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

Seko mums

To Top