Rīgā policija aptur sievieti pie auto stūres 4.67 promiļu reibumā (video)


Rīgā policija aptur sievieti pie auto stūres 4.67 promiļu reibumā (video)

Kāda sieviete pamatīgi pārsteigusi policistus, sēžoties pie automašīnas stūres gandrīz piecu promiļu reibumā – kondīcijā, kas varētu būt savienojama tikai ar dziļu miegu, vēsta “Degpunktā”.

Darba dienas pēcpusdienā viena no galvaspilsētas policijas ekipāžām, patrulējot pa klusu Kurzemes pārvaldes teritorijas nostūrī, ievērojuši nokritušo koku, kas bija pilnībā aizšķērsojis kādu nomaļo ceļu. Līdz ar to vīri par redzēto ziņojuši ugunsdzēsējiem, kas drīz vien ieradušies palīgā.

Glābēji ķērušies pie motorzāģiem, un drīz vien ceļš jau bija gandrīz atbrīvots, kad pēkšņi vīriem nācies pamest iesāktos papīru darbus.

Brīdī, kad ugunsdzēsēji strādāja, vīri ieraudzīja ļoti nepārliecinoši, strauji mainot braukšanas virzienu pa ceļu, braucošu mašīnu, kas deva pamatu domāt, ka pie stūres atrodas vadītājs kaut kādu [apreibinošo] vielu iespaidā.

Autovadītāja aicināta apstāties. Rīgas pašvaldības policijas darbinieki aicināja sievieti uzrādīt autovadītājas apliecību un mašīnas tehnisko pasi. Sieviete norādījusi, ka viņai nekā no tā neesot.

Hondas” vadītāja aizturēta un nonākusi aiz policijas busiņa restēm, savukārt ugunsdzēsēji tikmēr bija pabeiguši savu uzdevumu un noziņojuši, ka dodas prom.

Neilgi pēc tam aizturētā nonākusi ceļu policistu rokās, kas pārkāpējai veikuši arī alkohola testu. Tā rezultāti, pārsteiguši pat pieredzējušus kārtības sargus.

Viņas asinīs bija 4,67 promiles alkohola, kas ir ļoti, ļoti liels reibums pat vīrietim, kas pārvietojas ar kājām. Braukšana pie stūres šādā [reibumā] varētu izraisīt problēmas ne tikai apkārtējiem, bet arī pašai braucējai.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: