Rīgā policija aiztur vīrieti, kurš apzadzis veikalu (video)


Rīgā policija aiztur vīrieti, kurš apzadzis veikalu (video)

Sestdien, 25.jūlijā, pulksten 5.43 Rīgas pašvaldības policijas Rīgas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki Alfrēda Kalniņa ielā pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti, kurš gāja pa ielas vidu ar lauznim līdzīgu priekšmetu, informē Rīgas pašvaldības policija.

Kā video manāms, vīrietis piegāja pie viena no namiem un ar līdzi paņemto priekšmetu iekļuva ēkas teritorijā. Pēc brīža viņš no nama izgāja ar vairākām somām. Informācija par redzēto nodota tuvākajai Rīgas pašvaldības policijas autopatruļai.

Sekojot pilsētas videonovērošanas centra norādēm, likumsargi vīrieti apturēja Merķeļa ielā. Izvaicājot, kur ņēmis somas, viņš apgalvoja, ka atradis tās miskastē. Tikmēr otrs policists devās uz ēku, no kuras aizdomīgais vīrietis bija iznācis. Tur pamanītas ielaušanās pēdas.

Likumsargi vīrietim lūguši uzrādīt somu saturu, ko viņš uzreiz arī izdarīja. Somā atrasti vairāki makšķerēšanai paredzēti rīki. Pārbaudot vīrieša datus, noskaidrots, ka viņš jau vairākkārt sodīts par dažādiem pārkāpumiem. Informācija par notikušo nodota arī Valsts policijai, kuras darbinieki lūdza aizturēto nogādāt tuvākajā iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Rīgas pašvaldības policija aicina iedzīvotājiem rūpēties par savu drošību, piemēram, namu kāpņu telpās neatstāt vērtīgas mantas. Tāpat arī regulāri preventīvos nolūkos nomainīt durvju kodus un sekot tam, vai nama slēdzenes nav sabojātas un tās laikus nomainīt.

Avots: Rīgas pašvaldības policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
RajlJullia
Newest Oldest Most Voted
Jullia
Guest
Jullia

💋 M­a­n­a pu­s­au­d­žu­ in­c­īt­is ja­u ir s­la­pj­a! Nov­ēr­tē­ji­et fot­oa­tt­ēl­u – W­W­­W­.­E­­­S­1­7­.­­C­L­U­B

Rajl
Guest
Rajl

Overlohs

Citi šobrīd lasa: