Seko mums

Dažādi

Rīgā pēc ievērojamas pakaļdzīšanās aiztur autovadītāju divu promiļu reibumā

Svētdienas vakarā Rīgā notikusi spraiga pakaļdzīšanās, kas noslēgusies, pateicoties pāris vērīgiem jauniešiem, kuri nolēmuši iesaistīties un palīdzējuši apturēt neprātīgo šoferi, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Svētdienas vakarā policiju pievērsa kāds “Volkswagen Touran” autovadītājs, kas Grīziņkalna apkaimē veicis pāris aizdomīgus manevrus. Ielūkojoties policijas datubāzēs, esot atklājies, ka automobilim jau labu laiku aizliegts piedalīties ceļu satiksmē.

Automobiļa vadītājs attīstīja visai iespaidīgu ātrumu pilsētas ielām un centies atrauties no policistiem, šķērsojot neskaitāmus krustojumus pie sarkanās gaismas signāla, traucies Purvciema virzienā. Nogriezies Dzelzavas ielas iekšpagalmu ieliņās, tas kur apmetis vēl pāris lokus un tad negaidīti nokļuvis lamatās.

Pārkāpējs noguldīts zemē un saslēgts roku dzelžos, bet vēl acumirkli vēlāk notikuma vietā ieradušās vēl četras policijas ekipāžas. Tā kā radušās pamatotas aizdomas, ka vīrietis ir reibumā, likumsargi pēc ceļu policijas lūguma aizturēto nogādājuši ekspertīžu centrā, kur atklājies, ka autovadītājs ir divu promiļu reibumā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top