Seko mums

CSNg

Rīgā pārgalvīgam velobraucējam uztriecas automašīna

foto: Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Ceturtdien 12. novembrī Rīgā, Krasta ielā kādam velosipēdistam uztriecās automašīna. Velosipēda vadītājs pats atzinies, ka bijis vainīgs notikušajā, ziņo “Degpunktā”.

Pēcpusdienā policijas patruļa brauca pa Krasta ielu un pamanīja, ka notikusi nelaime. Tuvojoties notikuma vietai likumsargu uzmanību centusies pievērst kāda kundze, kura mirkli vēlāk policijai pastāstīja, ka ar automašīnu notriekusi velobraucēju, kurš šķērsoja brauktuvi pie luksofora sarkanās gaismas.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Cietušais velobraucējs atradās netālu. Viņam bija vaļējs lūzumu pirkstā. Vīrietis sarunas gaitā atzinis, ka ir vainīgs notikušajā. Viņš centies izvairīties no šī notikuma fiksēšanas, norādot, ka nevēlas problēmas darbā. Taču tā kā automašīnai bija nodarīti bojājumi no policijas iesaistīšanās izvairīties neizdevies.

Medicīnas darbinieki velosipēdistu aizveduši uz tuvāko slimnīcu. Bet automašīnas vadītājai bija jāuzkavējas, lai ceļu policijai sniegtu paskaidrojumus.

Avots: Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top