Seko mums

Rīgā

Rīgā nomas rolleri traucē pārvietoties

foto: skaties.lv

Interneta vidē ik pa laikam cilvēki publicē attēlus, kuros manāms, ka Rīgā nomas rolleri pēc to lietošanas ir pamesti ietvju vidū, tādējādi traucējot pārvietošanos, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Vairāki raidījumā uzrunātie pilsētnieki norāda, ka rolleri brīžiem novietoti tā, ka traucē izmantot trotuāru, taču citi atzīst, ka šadus rollerus vispār nav pamanījuši. Savukārt kāds mikroblogošanas, sociālās tīkla vietnes “Twitter” lietotājs publicējis attēlus, kuros redzams, ka Mežparkā trīs nomas rolleri novietoti trotuāra vidū, bet vēl divi – zaļajā zonā. Attēlos redzams, ka rolleri cilvēkiem apgrūtina pārvietošanos.

Ekrānuzņēmums

Kā raidījums “Bez tabu” noskaidrojis. Rolleru iznomātāja ”Skok” lietošanas noteikumos vien norādīts, ka rollerus nedrīkst novietot uz zāles, smiltīm un bruģa. Vēlāk arī atklājies, ka tos nedrīkst novietot vietās, kur tas rada šķēršļus satiksmei vai gājējiem. Manāms arī, ka netālu no kāda tirdzniecības centra Juglā, uz trotuāra, vietā, kur ceļu šķērso tramvaja pasažieri, viņu priekšā izvietoti seši rolleri. Raidījums uzrunājis uzņēmumu “SKOK”, pēc vairākām dienām tas atsūtījis rakstisku atbildi par izveidojošos situāciju.

Ekrānuzņēmums

Raidījums uzrunājis uzņēmumu “SKOK”. Tas pēc vairākām dienām atsūtījis rakstisku atbildi par esošo situāciju: “Šobrīd nomai ir pieejami 230 e-motorolleri. “SKOK” e-motorollerus var novietot bezmaksas sabiedriskajās stāvvietās, “Rīgas satiksme” apkalpotajās stāvvietās. “SKOK” savus lietotājus instruē gan aplikācijā ( klientiem ir jāskatās, vai e-motorolleris netiek atstāts kādā no maksas stāvvietām, vai neaizšķērso gājējiem ceļu, nav traucēta ieeja veikalos utt.), gan mājas lapā, kā arī soc. saitos.  Klienti regulāri arī saņem e-pastus ar jaunumiem, informatīviem, ilustratīviem materiāliem par pareizu un korektu e-motorolleru atstāšanu,” tā skaidro uzņēmuma “Skok” pārstāvji.

No 1. jūlija stājušās spēkā likumdošanas izmaiņas. Šīs izmaiņas atļauj sodīt mopēdistus, kuri transportlīdzekli būs atstājuši neatļautā vietā. Līdz 30.jūnijam sodīt varēja tikai tad, ja policija notikuma vietā ”pieķēra” pašu likuma pārkāpēju.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top