Seko mums

CSNg

Rīgā motociklis uzlido uz automašīnas jumta

foto: skaties.lv

Rīgā, Tallinas un Cēsu ielas krustojumā notikusi kārtējā avārija. Šoreiz kāds motociklists bijis neuzmanīgs. Apbraucot priekšā esošo automašīnu, motociklists ietriecas krustojumā braucošajā vieglajā automobilī. Spēkrats uzlido uz vieglā auto jumta.

“Uz izsaukumu brauca tuvākā mediķu brigāde un adresē ieradās piecu minūšu laikā. Par laimi šajā negadījumā, nopietnas sekas nevienam nebija un uz vietas apskatītajiem cilvēkiem, kas varētu būt cietuši šajā negadījumā, viņi no mediķu palīdzības atteicās,”

informē NMPD pārstāve Arita Freimane.

Drošas braukšanas skolas direktors Jānis Vanks komentē: “Pirmais, kas nāk prātā ir Balltezera gadījums, pēc kura arī cilvēki dalījās savos viedokļos, bet par to ir daudz runāts. Šeit patiesībā ir tas pats tikai mazākā ātrumā un bez cietušajiem.”

“Citreiz tāda sajūta, ka horizontālajam marķējumam būtu cits juridisks spēks, nekā ceļa zīmēm, jo bieži vien var manīt, ka horizontālos marķējumus mēs klaji ignorējam. Šajā gadījumā tas ir tas pats, jo motocikla vadītājs apbrauc automašīnu, pārbraucot pāri nepārtrauktai līnijai.” saka Jānis Vanks.

Jānis arī piebilst, ka ar motociklu ir jābrauc domājot, ka tevi neviens neredz un visu laiku jāpārliecinās par situāciju uz ceļa. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top