Seko mums

CSNg

Rīgā kravas automašīna sadragā divus vieglos automobiļus

foto: skaties.lv

Otrdien 20.oktobrī Rīgā, Vestienas ielā kravas automašīnas vadītājs, neuzmanības dēļ izraisīja avāriju, kā rezultātā tika pamatīgi bojāti divi vieglie spēkrati, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Vakar Dārzciemā sastrēgums ilga vairāk nekā stundu, jo Vestienas ielas krustojumā ar Stopiņi ielu, bija saskrējušās trīs automašīnas – kravas auto “DAF” un divas vieglās automašīnas – ”Volkswagen Golf” un ”BMW”. Kravas automašīnas vadītājs atzina, ka viņš ir vainojams tajā, ka notikusi avārija.

“Es braucu tajā virzienā, šī automašīna tuvojās, bet es saules dēļ par vēlu ieraudzīju, ka viņa griež pa kreisi. Sāku bremzēt, bet nepaspēju izvairīties no sadursmes. Uzsitu pa šo automašīnu un viņa uzgrūdās ”BMW”. Tā mums sanāca. Mana vaina. Nepamanīju,”

saka kravas automašīnas šoferis Valērijs.

Automašīnas ”BMW” vadītājs atminas: “Braucu taisni, “Golfs” grieza pa kreisi, no aizmugures nāca kravas automašīna, kas neapstājās un ietriecās “Golfā”. “Golfs” izlidoja pretējā joslā un uztriecās man virsū.”

Kā raidījums vēsta, šajā sadursmē nopietnus ievainojumus neviens nav guvis. Daudzi no autovadītājiem bija tik nepacietīgi, ka izmantoja skaņas signālus, lai steidzinātu sadragāto auto aizvākšanu no negadījuma vietas. Vairāk uzzini skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: sadursme.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top