Seko mums

Kriminālziņas

Rīgā dzīvoklī uzzieta marihuānas audzētava

Valsts policija

Rīgas Kurzemes iecirknī tika saņemta informācija, ka Rīgā, Lillijas ielā, kādā dzīvoklī tā saimniekus apmeklē aizdomīgas personas, un no dzīvokļa bieži jūtama marihuānas smaka, Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.

Šā gada 14. maijā Rīgas Kurzemes iecirkņa kriminālpolicisti norādītajā dzīvoklī veica kratīšanu, kuras laikā konstatēja marihuānas stādu audzēšanai paredzētu aprīkojumu – folija telti, mitruma un siltuma mērītājus, ventilatorus un piecus marihuānas stādus. Aprīkojums un tajā audzētie marihuānas stādi tika izņemti. Tāpat tika izņemts viens grams izžāvētas marihuānas.

Par noziedzīguma izdarīšanu tika aizturēts 1987. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par noziegumu, kas saistīts ar narkotisko vielu apriti. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Galerija
Skatīt galeriju

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu. Par šādu noziegumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbs, vai naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem. Kā arī pēc Krimināllikuma 256. panta pirmās daļas par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu. Paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Avots: Valsts policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top