Rīgā dzīvojamā zonā mikrobuss nāvējoši notriec pensionāri


Rīgā dzīvojamā zonā mikrobuss nāvējoši notriec pensionāri
foto: skaties.lv

Piektdien, 20 . novembrī Vecmīlgrāvī kādā nomaļā nostūrī mikroautobusa vadītājs notrieca kundzi gados, kura negadījuma vietā zaudēja dzīvību, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Vietējie iedzīvotāji ir neizpratnē, par to kā vadītājs varēja nepamanīt gājēju, jo Vecdaugavas ielā ik pa laikam iegriežas tik daži transportlīdzekļi. Iela ir pārsimt metrus gara, ar grantētu segumu. Tās galā ir strupceļš. Ielas sākumā stāv ceļa zīme ”Dzīvojamā zona” un tas vien nozīmē, ka braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 20 km/h.

Kā raidījums vēsta, neskatoties uz šiem ierobežojumiem, kravas mikroautobusa vadītājs liktenīgajā dienā esot braucis šurpu turpu visai strauji, tā manījuši aculiecinieki. Pēc avārijas, diemžēl gājēju, kas bija kundze gados, vairs nebija iespējams mediķiem glābt.

Policija apstiprina informāciju, ka mikrobuss kundzi notriecis, braucot atpakaļgaitā. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: