Seko mums

Dažādi

Rīgā braucošam mikroautobusam uzkrīt liela kļava

foto: skaties.lv

Vakar, 17.septembra laikapstākļi izraisīja lielus postījumus lielākoties Rīgas un pierīgas apkārtē. Arī Čiekurkalnā spēcīgā vēja dēļ nolūza milzu kļava. Koks uzkrita braucošam piegādes busiņam pārraujot elektrības vadus, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Čiekurkalna pirmajā līnijā, netālu no 54. nama auga liela kļava, kas vēja brāzmu dēļ piezemējās uz ceļa braucamās daļas un aizķēra tobrīd pa ielu braucošo “Volkswagen Crafter” kravas mikroautobusu. Pamanot krītošo koku, vadītājs strauji bremzēja.

Par laimi, gājēju un citu autobraucēju šajā laikā tuvumā nebija un arī pats mikroautobusa vadītājs negadījumā smagas traumas neguva. Notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji glābēji un elektriķi, lai likvidētu postažas sekas un atbrīvotu ceļa braucamo daļu. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top