Rīgā biļetes ar kvadrātkodiem ieviesīs paralēli e-talonam


Rīgā biļetes ar kvadrātkodiem ieviesīs paralēli e-talonam

Lai “Rīgas satiksmes” sabiedriskā transporta pasažieriem būtu iespējas koda biļetes iegādāties pēc iespējas dažādās lietotnēs, kā arī lai nodrošinātu atklātu un godīgu konkurenci, “Rīgas satiksme” ir izsludinājusi atklātu iepirkuma procedūru “Par tiesībām noslēgt vispārīgo vienošanos par Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta koda biļešu izplatīšanu”. Ar procedūras dokumentiem var iepazīties interneta vietnē www.rigassatiksme.lv, sadaļā “Iepirkumi un izsoles”. Piedāvājumi jāiesniedz līdz 2021. gada 24. augustam, plkst.15.00.

Koda biļete būs pieejama iegādei gan “Rīgas satiksmes” lietotnē, gan citās izplatītāju lietotnēs, kas tiks noskaidrotas iepirkuma procedūras rezultātā. Tādejādi klientiem būs iespēja izvēlēties sev ērtāko biļetes iegādes lietotni.

Koda biļešu izplatītājiem savā pakalpojumā būs jānodrošina koda biļešu tirdzniecība un izmantošana izplatītāja nodrošinātajā mobilajā lietotnē, informēšanu par pārdošanā pieejamajiem koda biļešu veidiem, cenu un lietošanas noteikumiem, klientiem pieejamu atbalsta dienestu, ka arī citas saistītās darbības.

Jaunā koda biļete paplašinās esošo “Rīgas satiksmes” biļešu klāstu un ļaus sabiedriskajā transportā klientiem veikt norēķinus par braucieniem ar viedtālruni tiešsaistes režīmā. Koda biļete darbosies paralēli esošajai e-talonu sistēmai. Lai lietotu koda biļeti, klientiem vajadzēs izvēlēties kādu no tirgū piedāvātajām mobilajām lietotnēm un ar tās palīdzību savā viedtālrunī tiešsaistes režīmā iegādāties vienreizējo brauciena biļeti. Iekāpjot transporta līdzeklī biļete būs jāaktivizē skenējot kvadrātkodu, kas būs izvietots vairākās vietās pa visu transporta līdzekļa salonu un būs katram transporta līdzeklim atšķirīgs. Gadījumā, ja transportā iekāps kontrolieris, pasažieris lietotnē varēs uzrādīt kontrolierim aktivizēto biļeti .

Avots: rigassatiksme.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: