Rīgā autovadītājs, braucot taisni, ietriecas stāvošā spēkratā


Rīgā autovadītājs, braucot taisni, ietriecas stāvošā spēkratā
foto: skaties.lv

Otrdien, 1.decembrī Rīgā, nieka 248 metrus garajā Teikas mikrorajona šķersieliņā autovadītājs taisnā ceļa posmā ietriecās stāvošā auto. To nofilmē arī videokameras ieraksti, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Otrdienas rītā Kaukāzas ielā kāds “Toyota” automobiļa vadītājs “uz līdzenas vietas” ietriecies ielas malā stāvēšanā novietotā “Audi A6”. atminas Jurijs, Audi īpašnieks, Jurija atminas: “Es pienācu viņam klāt, uzjautāju vai viss kārtībā viņš saka: “Es zaudēju samaņu”. Pēc tam viņš pats izkāpa. Es izsaucu “ātros””.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji informē, ka “Toyota” autovadītājs negadījumā viņš nav guvis nekādas traumas, taču vīrietim pirms sadursmes bija pēkšņas veselības problēmas. Ņemot to vērā autovadītājs nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē, lai veiktu veselības pārbaudes.

Policija apstiprina, ka autovadītājs nebija lietojis alkoholu. Vairāk uzzini, raidījumā “Degpunktā”.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: